Ghost Adventures

9. října 2018 v 22:06 | Charmedlover❤️ |  Seriály
Výsledek obrázku pro ghost adventures

Pochmurné domy, opuštěná místa, ale i funkční restaurace, hotely a další místa. To vše prozkoumávají. Kdo? Skupina paranormálních vyšetřovatelů. Tenhle tým patří mezi ty nejznámejší. Jejich seriál se jmenuje Ghost Adventures a zakladatelem je Zak Bagans. Ten dal dohromady tým, který se vydává na nejrůznější místa, které jsou zamořená duchy a jde prošetřovat jací duchové zde jsou pokud tam nějací jsou a co se tam děje.

V těch starších dílech je tým Zak,Aaron a Aron. V dalších sériích se pak tým mění ale vždy je tam Zak a Aaron. Pak je tam už v tom stálejším týmu Billi a Jay. Aktuální složení týmu vidíte na fotce, kde je z leva Billi, Zak, Jay a Aaron. Seriál působí už dost dlouho a několik let. Za tu dobu si vybdovali jistou pověst a taky důvěryhodnost, která je zrovna tady velmi potřebná. Někdo si říkate "to je kec" apod. Ale Zak a jeho tým to dělá už několik let a důkazy, které mají a hlavně fakt, že by to na vlastní nebezpečí a náklady nedělali takovou řadu let protože by je to ani nebavilo a to mě přivádí k dalšímu faktu, že je to jejich koníček. Mnohokrát se stalo, že byl někdo z týmu napaden nebo ovlivněn jistými silami takže je toto i velmi nebezpečná koníček lovce duchů. Tým používá i různou techniku, která je jim pomůckou k zaznamenávání a rozeznání duchů a paranormálních aktivit. Toto vybavení je velmi citlivé a dokáží zaznamenat nejrůznější projevy jiných sil. Dále se tým soustředí na změny teplot, což je také hlavním ukazatelem. A jak takové vyšetřování probíhá? Tým přijede na místo a tzv. zmapuje prostor. Zeptá se lidí,majitelů,zaměstnacnů o co se jedná co se zde děje a neděje. Večer přichází pravé vyšetřování a to,že se nechají v komplexu zamknout a nechají všude zhasnuto. Jediné co mají je pohotovostní světlo a kameru s nočním viděním. Podotýkám, že baterku zapínají jen při nějakém ohrožení nebo něčem nečekaném.

Já jsem poprvé viděla tento pořad... Tyjo. Já už nevím ani ale je to strašně dlouho, co jsem viděla první díl. A od té doby jsem se na to nepřestala dívat. Některé díly vysílali na Primě ale tam já už nekoukám. Sleduji online na SledujSerialy.sk Tam jsoi všechny díly ale jsou s titulkami protože s dabingem najdete jen těžko. Nicméně některé díly jsou na Youtube ale ne všechny. Proto jsem radši přešla na titulky a alespoň si tak zlepšíte angličtinu. :-) . Jak bych článek zakončila. Je to určitě velmi zajímavý seriál a já jsem ráda, že jsem se stala jeho fanynkou jo a taky se vyplatí sledovat tým na IG, kde přidávají různé fotky a videa právě z jejich cest. Zak si dokonce otevřel své vlastní strašidelné muzeum a vydal vlastní knihu. Koho zajímá toto téma, určitě doporučuji. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama