GTA 3

3. srpna 2018 v 20:11 | Charmedlover❤️ |  Hry
Výsledek obrázku pro GTA 3

Věřím, že tuhle střílečku z roku 2001 znáte. Já jsem na počítačových hrách vyrostla a hrála jsem je vždycky s taťkou. Když jsem vyrostla já, přišla řada na mě abych je hrála sama. Dneska jsem tuhle hru opět hrála a tak mě napadlo se s Vámi o ní podělit. Tak nejprve pár informací o hře samotné.

Výsledek obrázku pro GTA 3

Hra vyšla 22. října roku 2001. Dneska je už dostupná ke hraní na mobilu, počítači, tabletu a v podstatě všude. Je to 3. pokračování oblíbené střílečky a je unikátní. Jako 3. díl totiž přinesla 3d pohled. Dosud jste první dva díly mohli hrát jen z takříkajíc ptačí perspektivy.Hlavní hrdina této hry (viz. obrázek) je na začátku účastníkem bankovní loupeže ale jeho přítelkyně Catalina ho podrazí a tak jej chytne policie. Celý příběh se postupně šplháte nahoru a nahoru a na konci samotné hry se sní setkáte a máte za úkol si to sní vyřídit. Věřím, že hráči tento příběh znají jako já nazpaměť a dohrání celé hry mi zabere tak 5-6 hodin. Máte zde mnoho možností, pokud nechcete plnit mise. Můžete projíždět město, vydělávat si taxi nebo záchranářskými misemi, jen tak si "hrát" s lidmi apod. No je toho zde opravdu hodně.

Já mám tento díl s tátou asi nejraději protože o přineslo takovou menší evoluci v hraní v té době. Pamatuji si, že jsem dostala k narozeninám asi k osmým nebo devátým tuto hru a byla jsem nadšená. Ráda vzpomínám na ty časy, kdy jsme to s tátou hráli. Seděla jsem vedle něj a sledovala jak hraje. Měli jsme tam i vlastní hudbu, která se tam dá vložit a tak si spestříte let v jediném letadle, které se zde ve hře nachází nebo jízdu auty. Kromě toho se zde nachází velmi mnoho easter eggů a taky zajímavých činností, které můžete vyzkoušet. Třeba pomocí videí na YT se můžete ve hře dostat do zatím zavřeného města na začátku hry, nebo letět do města duchů, které se nachází za hvězdárnou a kopcem Shorside Valley. Můžete použít i cheaty, které Vám hru trošku usnadní a vytvoří i nějakou tu zábavu. Možností, jak si hru užít je mnoho a pokud jste jí ještě nehráli, určitě běžte do toho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama