Letní tipy

30. června 2018 v 18:42 | Charmedlover❤️ |  Life Hacks, DIY, ...
Výsledek obrázku pro summer gifs

Léto je tu. Tedy alespoň podle datumu. Většina z nás si včera šla pro svá vysvědčení a začínají letní prázdniny. Opět to rychle uteklo a ani nevím jak. Teď už si ty prázdniny jen užít, protože budou také rychle utíkat ale s tím nebudu strašit. :-D Dneska jsem si pro Vás připravila konečně nějaký článek a když je to léto, tak to budou nějaká DIY :-)

Oživ své džíny Savem
Určitě ste viděli, jak se džíny barví savem. Většinou je to na takový ten efekt ombré, kdy se odbarví jen kousek spodku a máte ten přechod. Ale můžete s nimi své džíny i hezky nabatikovat. Stačí ale, když si vezmeš gumičky a kraťasy, které chceš oživit a gumičkami je rúzně zavaž. Pak si vezmi zředěné savo a pár minut nech ponořené. Pak je vyndej a máš hezky batikované kraťasy :-)

Odřená stehna
Tenhle tip mi dala moje mamka. Pokud máte problém, že máte silnější stehna a když si vezmete sukni nebo šaty, stehna se Vám dřou o sebe a pak to pálí a je to dost nepříjemné, tak vyzkoušejte tento tip. Stačí, když si vezmete nějaký deodorant ale který má napsáno na sobě "DRY" aby byl vysoce hydratační a spíše takový pudrový trošku. Nastříkejte si ho na stehna a pak se Vám nebudou dřít. Mě to pomohlo :-)

Výlety
Kolik zajímavých míst máte kolem sebe? Někdy o nich ani nevíme. Zkuste si zajít na nějakou procházku nebo obhlédnout mapu, zda není někde nějaký hezký zámek nebo nějaké místo, kde by jste mohli trávit čas.

Večírky,oslavy,...
Pokud máte již dostatečný věk na to, aby jste mohli jít na nějakou diskotéku tak toho využijte. V létě se děje spousty akcí a venkovních diskoték, kde si můžete užít a zažít spousty zábavy. Včera jsem zrovna na jedné byla a byla to Open párty po měsíci, kdy klub nefungoval a rovnno se vítalo léto. Určitě toho využijte.

Čtení knih
V létě je nespočetně mnoho dní, kdy jsou třeba velká tepla a Vám se nehce nic dělat. Využijte tento čas třeba na čtení knih nebo na poslech hudby, cokoli. :-) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama