Duben 2018

Moje pocity před operací

28. dubna 2018 v 22:47 | Charmedlover❤️ |  O mě
Výsledek obrázku pro surgery gifs

Ještě když byl tento blog na staré koleji, psala jsem Vám sem o svém zranění s kolenem a o plánované operaci, která mě čeká. No a právě teď je tady ten čas, kdy se už neprodleně a neodkladně blíží. Tedy je tu možnost, že mě nevezmou protože do té doby budu nemocná ale to je doufám málo pravděpodobné.

Původní datum mojí operace mělo být až 17.5. Takže já jsem si hezky rozplánovala, kdy půjdu na předoperační vyšetření, kdy si půjdu koupit nějaké hezké pyžamko apod. Jenže minulý týden v úterý mi psal táta do školy, že operace se přesouvá už na 2.5. a takže já musela rychle odjet domů a jít na krev, moč a na další vyšetření, během dvou dnů vše stihnout. Celé dva dny jsem sháněla výsledky krve, strávila čas sezením v čekárnách a nebo se stresovala, jak to dopadlo apod. Naštěstí jsem schopná operace a na nic se snad nezapomnělo. Tudíž ve středu už ráno na osmou musím nastoupit do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Samozřejmě mě provází strach, jak to všechno bude probíhat apod. Možná je to absurdní ale mě zajímá, jak a co tam budu jíst :D Já jsem na jídle strašeně závislá a jen 3x denně jíst nemohu. Zvlášť, když kousek za mým oddělením je stánek s občerstvením. Takže to bude velmi těžké odolat. Taky se hodně bojím celkové anestezie, která je potřebná pro zákrok. Já mám z krve a otevřených ran hrůzu ale u jiných mi to nevadí to vidět. Když se to děje ale mě tak je to konec tudíž jiná možnost, než úspání celkové pro mě není možná :D Zase to ale beru pozitivně, jelikož budu mít spousty času na blogy,ask,sledování seriálů, hraní her apod. Ta dieta před anestezií a po bude úmorná ale pak to vše nějak zvládnu.

Blbé je, že den před nástupem do nemocnice mám zrovna narozeniny. Takže oslavovat asi nebudu protože druhý den jdu do nemocnice a asi s nějakým alkoholem by mě brzy kopli do zadnice. :D Taky mě zajímá, kdo se za mnou přijde podívat protože v nouzi poznáš přítele a když jsem byla vždycky v nemocnici, tak za mnou přijela jen mamka a taťka. Nikdo z kamarádů a když jsem přijela, tak dělali strašný kamarády a nikdo se nezvedl a nepřijel když byla možnost. Určitě to znáte taky. Když je nejhůře, tak při Vás stojí málokdo...


Dům Winchesterů

27. dubna 2018 v 19:37 | Charmedlover❤️ |  Paranormal
Výsledek obrázku pro winchester house

Na první pohled krásný, velký, možná tajemný dům. Krásné zahrady a prostory. Jenže vevnitř už se tato tvrzení rozchází. Dům skrývá jedno velké a děsuplné tajemství.

Ne nadarmo se říká, že i domy mají duši. A v tomto případě to platí hned několikanásobně. Rodina Winchesterů je známá pro výrobu revoluční zbraně přezdívanou WInchestrovka. Pod jejími nábojnicemi ztratilo život nemálo vojáků ve válkách. braně byla tak oblíbená a tím to možná všechno začalo. Rodina byla už tímto ohavným činem a dušemi zemřelých prokletá. To zakusila i Sarah. Byla krásná, mladá a oblíbená pro nadání na jazyky a hudbu. Vzala si nejmladšího syna z rodu Williama W. Winchestera. Po několika společných letech se pár rozhodl pro miminko. O několik let tedy se narodila dcera Annie. Naneštěstí pro ní i pro rodiče, jí byla diagnostikována zvláštní nemoc a tělo dívenky chřadlo a ta po několika měsících umírá. Jiné dítě už Sarah neměla a nechtěla. Smrt dcery pochopitelně velmi špatně nese a trvá jí několik let, než se s tímto těžkým osudem naučí žít. Dokonce byla i na pokraji šílenství a okolí si myslelo, že se dokonce i zbláznila.

Tohle byl ale jen začátek. Na plicní berkulúzu umírá v roce 1881její manžel a Sarah je opravdu na pokraji. Velmi truchlila a zbyla prakticky ona sama. V tuhle chvíli si začala uvědomovat, že je rod Winchesterů prokletý. Rozhodla se tedy vyhledat spiritistu aby jí poradil, co má dál dělat. Médium, které vyhledala jí řeklo, že je její rod opravdu prokletý díky všem zbraním, které rodina vyráběla a které zabily několik milionů lidí. Duchové těchto mrtvých lidí se tímto mstí. Nepochybně je teď na řadě Sarah, aby zaplatila svým životem. Podle média se měla odtěhovat na západ a začít stavět dům, který měl ale jednu chybu. Nikdy se nesměl dokončit a tak musela vždy nějaká práce na domě probíhat. Jinak Sarah zemře. Na tuto radu se tedy odstěhovala do Kalifornie a začala se stavbou.

Staví se 24 hodin v kuse a 7 dní v týdnu stále a pořád dokola. Z domu se tak stává labyrint, který má schody, které vedou jen tak kamsi do stropu, dveře, které nikam nevedou, místnosti jsou tak propletené, že se v nich i Sarah začíná ztrácet. Nechybí ani okna, která jsem třeba na podlaze, tajné chodby, o kterých věděla jen Sarah a pokoje, které jsou uplně zbytečné a k ničemu. Tohle všechno mělo sloužit pro to, aby se duchové v tomto domě mohli ztratit a Sarah byla tak v bezpečí před duchy. Sarah v tomto obrovském sídle žila sama. Občas sem zvala děti, aby si na pozemku hráli ale jinak chodila celá v černém a tvář měla zahalenou na znamení truchlení po své rodině a tak se jí lidí báli. Každý večer seděla ve speciálním modrém saĺónku, ve speciálních šatech a zde prováděla seance s duchy. Každý den spala raději v jiném pokoji aby jí duchové nenašli. Podle lidí se v noci 2x ozýval zvon, který měl značit, že duchové přichází a odcházejí.

Roku 1906 v dubnu zasáhne San Francisko silné zemětřesení a dům Sarah se zbortí. Teda né celý. 3 Patra se zbourají a už se nadále neopraví protože Sarah toto bere jako varování, že do stavby investovala moc peněz a tak začne stavět jinde. Roku 1922 Sarah umírá.Majetek, který po ní zůstal přepsala na svou neteř a dům, který je už dostavěný.

Dnes je tento dům lákadlem pro turisty a také se zde konají různé prohlídky. Místo navštívil i nejeden paranormální tým, který zde vyšetřoval a mohli jsme vidět v seriálu " Po stopách duchů (V originále Ghost Adventures)", kdy se tento tým sem podíval hned dvakrát a nebylo to zrovna příjemné.

Oblíbenosti #1

21. dubna 2018 v 15:07 | Charmedlover❤️ |  Oblíbenosti
Jsem tu opět po týdnu s novým článkem a dneska jsou to oblíbenosti, respektive věci, které jsem si v poslední době dost oblíbila.


Aplikace : Instagram
- Na IG jsem pořád a trávím tam hodně času, Také se tam dozvídám spousty informací co se týče hvězd a okolního dění ale hlavně přidávám i do svých příběhů hodně obsahu a tak mají přátelé možnost nakouknout do mého života a jak to u mě probíhá apod.

Hra : Buggle 2
- Klasický shooter akorát že tahle hra má spousty levelů a je obohacena o různé doplňky, které během hraní získáte. Kromě toho Vás hrou provází roztomilí méďa a každý den dostanete nějakou odmětu v podobě životů, nebo jiných věcí určených přímo pro hru a její usnadnění.

Seriál : Ordinace v růžové zahradě
- Co se týče tohoto seriálu tak ten jsem zmiňovala v článku o něco níže ale sleduji pouze tu starší ordinaci. Ty nové díly se mi vůbec nelíbí a nemám je ráda.

Písnička : Do Like That
- Píseň zpívá Korede Bello a je to velmi chytlavá písnička. Objevila jsem jí už dříve ale tak nějak jsem na ní zapomněla a ted, když jsem si jí znovu pustila mě opět chytla a zůstala mi v hlavě takže sem si jí musela znovu stáhnout.

Oblečení : šaty
- Venku začaly teploty, které jsou vhodné pro zkracování sukní. A tak jsem vytáhla svoje oblíbené šaty a chystám se je nosit Vlastně už jsem měla tento týden 2x ve škole šaty a bylo to fajn :-)
Ordinace v Růžové zahradě

15. dubna 2018 v 9:35 | Charmedlover❤️ |  Seriály
Výsledek obrázku pro ordinace v růžové zahradě 1

Určitě mezi námi není nikdo, kdo by tento "nekonečný" seriál neznal. Seriál se začal vysílat roku 2005 a trvá až do dnešní doby což je nějakých 12 let a stále běží. Já ale mám ráda ty starší díly, které mají nějaký normální příběh a je to ještě takové staré všechno nemocnice apod. Teď ta nová ordinace mě omluvte ale stojí za prd abych pravdu řekla. To je už o ničem a jsem při občasném sledování dost naštvaná. A ty postavy jsou opravdu na zastřelení hned na místě. Nicméně jsem hledala dlouho, kde bych mohla sledovat zadarmo tuto ordinaci od začátku, kde mě ty díly baví více, ale nenašla jsem žádný portál, kde by to bylo možné a ke stažení jsem také nic nenašla.

Včera mi ale svitla naděje a když jsem zabrousila do dalších stránek na Google vyhledávání, našla jsem tuto stránku. Zde se můžete kochat ordinací od začátku a zcela zdarma. Snad to tam vydrží ještě nějakou dobu a při mé smůle to někdo nesmaže. No nic. Od včerejšího dne sleduji ordinaci a chytá mě nostalgie, když jsem toto sledovala jako malá s rodiči u televize. Těším se, až budu sledovat, jak se nemocnice a celý děj rozrůstá a mění se psotavy a tak. Takže pokud se rozhodnete také koukat, přeji příjemnou podívanou.

Zkušenosti s eshopem DM

14. dubna 2018 v 13:56 | Charmedlover❤️ |  Nákupy
Každý známe asi v dnešní době velmi rozsáhlou a oblíbenou síť prodejen DM. Jedná se o drogerii, která ale nabízí i široký sortiment jídla, kosmetiky,domácích potřeb apod. Najdete zde dá se říct vše ohledně světa kosmetiky. Hlavně bych chtěla zmínit značky, které má DM např. Balea apod, což je velmi levná značka, která přináší kvalitní produkty.

Nedávno dm otevřel i velmi žádaný a očekávaný eshop kdetý najdete zde. Já jsem se těšial až konečně dm svůj eshop spustí a tak jsem nemohla nechat jen tak vše ležet ladem a prohlížela jsem si asi 3 hodiy všechny produkty. Poštovné zaplatíte jen 49,- a přiveze Vám to služba GEIS. Na eshopu je fajn, že zde najdu spousty věcí, které u nás třeba nejsou nebo jsou permanentně vyprodané. Takže mám možnost vybírat z celého sortimentu. Také zde najdete spousty akcí na různé produkty. Takže já jsem byla v ráji. Kromě toho jako začínající eshop poslal kartičku, kde je menší omluva za nedostatky, pokud se nějaké najdou a posíla na začátek menší dáreček. Mě poslaly špagety :D :D Tak jsem asi měla smůlu ale jedné kamarádce přišlo něco z kosmetiky :-)

A teď Vás určitě zajímá, co jsem si objednala. názvy Vám vložím i s odkazy na eshop aby jste si jej mohly popř. také objednat ale nečekejte žádné velké recenze, jelikož mi balíček přišel teprve nedávno a neměla jsem čas jej nějak ještě odzkoušet.

Jelikož patřím mezi velké milovnice rtěnek, tak jsem tam tuhle neodolatelnou barvu za takovou nízkou cenu nemohla nechat. Je dostupná ještě v dalších cca 4 barvách a musím říct, že je spíše lesklá než zabarvená. Na rtech je velmi přirozená a vydrží. Díky tomu, že není matná tak tolik rty nevysušuje.

Další rtěnka, kterou jsem musela mít. Konkrétně je to tahle tamvší bordó barvička s matným efektem. Trošku se bojím jak vydrží a jak bude vypadat a zda bude suchá. Nicméně barva je opravdu lákavá a celkem si můžete vybrat ze tří variant barviček, které na Vás čekají.

Ještě jsem neměla možnost vyzkoušet kosmetiku alverde takže jsem teď využila akce, kterou eshop na tuto značku má a pořídila nějaké produkty. Jedním z nich je i tento "kalíškový" korektor který má krásnou krémovou strukturu a je ve dvouch odstínech.

Boužel z této báze jsem zklamaná. Špatně se mi roztírá a nanáší a navíc je to jen tužka, která nejde vysouvat a celý produkt je tak jen samotný hrot tužky. Takže to si asi příště už nekoupím.

Opět ne moc dobrý produkt. Sice krásně voní ale včera jsem ho na sobě měla asi jen 5 hodin a začal se slévat dohromady a dělal nepěkné fleky. A když se mi zpotil obličej tak to už byl konec. Strašně se to po pleti tahalo a nevypadalo to hezky takže jsem ho musela hned odlíčit.

Tak balzámy jsou pro mě klasika a začínám je více a více milovat. Takže jsem si obejdnala balení tohoto obyčejného balzámu, kde jsou v jednom balení dva kusy takže pecka.

DAlší zklamání. Bohužel když jsem tento krém otevřela, asi byl nějaký prošlý nebo sražený, nevím nebo to tak mělo být asi. Nicméně vypadá to spíše jako sražené těsto na buchtu a jsou v něm hrudky.

Velmi praktická věc. Jedná se o již vlhčené tamponky v praktické krabičce, kterou si vezmete třeba do kabelky a kdykoli si můžete svůj makeup odlíčit. Navíc nepálí na obličeji ani v očích ale zase si moc neporadí s nějakým náročným líčením očí a vrstvami řasenky.

Deodorant v takovém provedení jsem ještě nikdy nezkoušela ani neměla takže jsem si to na zkoušku koupila a jsem spokojená. Vydrží mnohem déle než ty klasické stříkací deodoranty :-)

Tohle je spíše lesk na rty než samotný balzám ale ten jsem ještě něměla na sobě takže to nemohu zatím posoudit ale bude to podle mě klasický lesk na rty.

Poslední věc, kterou sem si pořídila je tato paletka očních stínů, kterou jsem očekávala a nejvíce jsem se na ní těšila a za mě spokojenost. Možná by mohla být lepší ta pigmentace ale jinak paletky od Catrice jsou skvělé a proto této koupě nelituji.

Marie Laveau

8. dubna 2018 v 12:13 | Charmedlover❤️ |  Paranormal
Výsledek obrázku pro voodoo gifs

Pro mnoho z Vás je tato postava známá hlavně díky seriálu American Horor Story - Coven. Nebudu lhát, pro mě taky. Ale až nedávno jsem zjistila, že tato postava Marie Laveau je opravdu skutečná. Na počátku 19. století patřila mezi nejvlivnější osoby nejen v New Orleans. Byla velmi krásná, vysoká, měla černé dlouhé vlasy a až uhrančivě černé oči. Celým jménem se jmenovala Marie Catherine Laveau a kromě toho všeho byla hlavně královno voodoo.

Byla to dcera obchodníka francouzkými a africkými kořeny. Nejprve, stejně jako v seriálu, pracuje jako kadeřnice. všem při tom stále lpí na představě, že se má stát "mambo" - velekněžkou voodoo. A tak pořádá magické rituály, ábí ochranné magické předměty ale i voodoo panenky. Na počátku 30. let byla nejslavnější žkou voodoo v Lousianě. náboženství zavádí křesťanské symboly čímž si tak zněpřátelila duchovní. Dodnes je symbolem mnoha knih a filmů a někteří lidé stále věří, že dokázala léčit pouhým dotykem. New Orleans je dnešním tahákem na turisty, kde je i voodoo stánek. Jenže je to mnohem více, než jen obchod se svenýry, když už znáte podtext celé této oblasti. Samotný seriál Vám osvětlí některé věci ale musíte si je pak dohledat, zda je to orpavdu tak :D

Again here...

5. dubna 2018 v 20:48 | Charmedlover❤️ |  About blog

Opět se tu po nějakém čase setkáváme. První věc, kterou chci napsat, že už žádný svůj blog nezruším. Maximálně nebudu třeba psát, pokud nebudu mít náladu ale už je rušit nebudu. A teď se dostaneme k tomu, proč najednou.

Nedávno mi přišla na osobní ask otázka, zda budu ještě někdy aktivní na osobním blogu. V tu dobu jsem samozřejmě odpověděla ne protože neměla čas ani moc náladu na blogy. Ale teď, když mám spousty nápadů, pocitů a zkušeností, o které se s Vámi chci podělit tak mi to přijde jako fajn nápad. Bude tu prostor pro všechno dá se říct a psát sem budu jak budu mít náladu a čas. :-) Předem říkám, že AFS nebudou. Obíhám už ze dvou blogů a i to je náročné natož ještě tady takže pokud sem občas zavítáte sami od sebe ne z povinnosti obíhání, budu jen a jen ráda. :-) Samozřejmě Vaše blogy budu obíhat nadále ale jen z mých druhých blogů, které naleznete v popisku tohoto blogu.

Toť na začátek asi vše. Během dnešní noci se budu pokoušet vydat nějaké další články, aby jste měli co číst ale myslím, že to klidně počká a hlavní je, aby jste si přečetli toto úvodní téma. Tak se na Vás budu těšit a vidíme se u dalšího článku nebo na mém jiném blogu :-) !